ALS81H163KF100
KEMETKEMET
ALS81H163KF100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81H163KF100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 16000UF 20% 100V SCREW
Fitxak: ALS81H163KF100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
96 pcs
  • Mezua
ALS81H163KF100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81H163KF100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 16000UF 20% 100V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4335 pcs Datuen fitxa ALS81H163KF100.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 14.7A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 17.8A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 19 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 23 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 16000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 16000µF