ALS81H134QH063
KEMETKEMET
ALS81H134QH063 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81H134QH063
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 130000UF 20% 63V SCREW
Fitxak: ALS81H134QH063.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS81H134QH063ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81H134QH063 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 130000UF 20% 63V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1758 pcs Datuen fitxa ALS81H134QH063.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 26.8A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 28.7A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 9 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.937" (100.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 130000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 130000µF