ALS81H124QT100
KEMETKEMET
ALS81H124QT100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81H124QT100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120000UF 20% 100V SCREW
Fitxak: ALS81H124QT100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
ALS81H124QT100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81H124QT100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 120000UF 20% 100V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1010 pcs Datuen fitxa ALS81H124QT100.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 34.7A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 36.7A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 8 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 120000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 120000µF