ALS81C622NW500
KEMETKEMET
ALS81C622NW500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81C622NW500
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6200UF 20% 500V SCREW
Fitxak: ALS81C622NW500.pdf
  • Mezua
ALS81C622NW500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81C622NW500 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 6200UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1171 pcs Datuen fitxa ALS81C622NW500.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 15.9A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 23.3A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 30 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 6.732" (171.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 6200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 40 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 6200µF