ALS81C432LM400
KEMETKEMET
ALS81C432LM400 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81C432LM400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW
Fitxak: ALS81C432LM400.pdf
  • Mezua
ALS81C432LM400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81C432LM400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2437 pcs Datuen fitxa ALS81C432LM400.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 11.9A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 20.5A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 22 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 38 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 4300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4300µF