ALS81A683NW100
KEMETKEMET
ALS81A683NW100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81A683NW100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68000UF 20% 100V SCREW
Fitxak: ALS81A683NW100.pdf
  • Mezua
ALS81A683NW100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81A683NW100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 68000UF 20% 100V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1918 pcs Datuen fitxa ALS81A683NW100.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 26.5A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 28.4A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 9 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 6.732" (171.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 68000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68000µF