ALS81A223QM200
KEMETKEMET
ALS81A223QM200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81A223QM200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Fitxak: ALS81A223QM200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS81A223QM200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81A223QM200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1484 pcs Datuen fitxa ALS81A223QM200.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 20.6A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 25.7A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 15 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 18 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 22000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22000µF