ALS81A153DE063
KEMETKEMET
ALS81A153DE063 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81A153DE063
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 63V SCREW
Fitxak: ALS81A153DE063.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ALS81A153DE063ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81A153DE063 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 63V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9974 pcs Datuen fitxa ALS81A153DE063.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.417" Dia (36.00mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 10A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 13.7A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.504" (12.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 24 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 15000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 15000µF