ALS80U512NJ450
KEMETKEMET
ALS80U512NJ450 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS80U512NJ450
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5100UF 20% 450V SCREW
Fitxak: ALS80U512NJ450.pdf
  • Mezua
ALS80U512NJ450ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS80U512NJ450 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 5100UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1772 pcs Datuen fitxa ALS80U512NJ450.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS80 Ripple Current @ maiztasuna baxua 13.5A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 20.2A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 25 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.606" (117.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 37 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 5100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 37 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5100µF