ALS80H562DE100
KEMETKEMET
ALS80H562DE100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS80H562DE100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 100V SCREW
Fitxak: ALS80H562DE100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ALS80H562DE100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS80H562DE100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 100V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9545 pcs Datuen fitxa ALS80H562DE100.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.417" Dia (36.00mm)
Series ALS80 Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.5A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 12.3A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.504" (12.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 43 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 53 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 5600µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 53 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5600µF