ALS80H432KF250
KEMETKEMET
ALS80H432KF250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS80H432KF250
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4300UF 20% 250V SCREW
Fitxak: ALS80H432KF250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
96 pcs
  • Mezua
ALS80H432KF250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS80H432KF250 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 4300UF 20% 250V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4556 pcs Datuen fitxa ALS80H432KF250.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series ALS80 Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.9A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 14.3A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 36 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 54 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 4300µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 54 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4300µF