ALS80C752NS500
KEMETKEMET
ALS80C752NS500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS80C752NS500
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 7500UF 20% 500V SCREW
Fitxak: ALS80C752NS500.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 840 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 840 pcs
  • Mezua
ALS80C752NS500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS80C752NS500 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 7500UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 840 pcs Datuen fitxa ALS80C752NS500.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS80 Ripple Current @ maiztasuna baxua 17.2A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 24.7A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 26 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 33 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 7500µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 33 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 7500µF