ALS80C682QM450
KEMETKEMET
ALS80C682QM450 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS80C682QM450
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Fitxak: ALS80C682QM450.pdf
  • Mezua
ALS80C682QM450ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS80C682QM450 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1276 pcs Datuen fitxa ALS80C682QM450.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS80 Ripple Current @ maiztasuna baxua 17A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 25.4A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 19 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 28 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 28 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 6800µF