ALS80A912QC200
KEMETKEMET
ALS80A912QC200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS80A912QC200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 9100UF 20% 200V SCREW
Fitxak: ALS80A912QC200.pdf
  • Mezua
ALS80A912QC200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS80A912QC200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 9100UF 20% 200V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2332 pcs Datuen fitxa ALS80A912QC200.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS80 Ripple Current @ maiztasuna baxua 12.2A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 15.8A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 31 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.717" (69.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 41 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 9100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 41 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 9100µF