ALS80A823LM063
KEMETKEMET
ALS80A823LM063 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS80A823LM063
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82000UF 20% 63V SCREW
Fitxak: ALS80A823LM063.pdf
  • Mezua
ALS80A823LM063ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS80A823LM063 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 82000UF 20% 63V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2514 pcs Datuen fitxa ALS80A823LM063.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series ALS80 Ripple Current @ maiztasuna baxua 23.6A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 26.3A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 9 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 82000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 82000µF