ALS80A562NP450
KEMETKEMET
ALS80A562NP450 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS80A562NP450
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Fitxak: ALS80A562NP450.pdf
  • Mezua
ALS80A562NP450ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS80A562NP450 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1689 pcs Datuen fitxa ALS80A562NP450.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS80 Ripple Current @ maiztasuna baxua 14.7A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 22.4A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 22 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 33 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 33 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5600µF