ALS80A243QW250
KEMETKEMET
ALS80A243QW250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS80A243QW250
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 24000UF 20% 250V SCREW
Fitxak: ALS80A243QW250.pdf
  • Mezua
ALS80A243QW250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS80A243QW250 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 24000UF 20% 250V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1139 pcs Datuen fitxa ALS80A243QW250.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS80 Ripple Current @ maiztasuna baxua 23.9A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 29.9A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 11 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 6.732" (171.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 14 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 24000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 14 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 24000µF