ALS80A153NT350
KEMETKEMET
ALS80A153NT350 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS80A153NT350
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: ALS80A153NT350.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS80A153NT350ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS80A153NT350 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1043 pcs Datuen fitxa ALS80A153NT350.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS80 Ripple Current @ maiztasuna baxua 19.8A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 26.1A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 12 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 17 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 15000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 15000µF