ALS71P822NF350
KEMETKEMET
ALS71P822NF350 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71P822NF350
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Fitxak: ALS71P822NF350.pdf
  • Mezua
ALS71P822NF350ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71P822NF350 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1963 pcs Datuen fitxa ALS71P822NF350.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 16.6A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 23.2A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 19 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 29 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 8200µF