ALS71P244NS063
KEMETKEMET
ALS71P244NS063 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71P244NS063
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 240000UF 20% 63V SCREW
Fitxak: ALS71P244NS063.pdf
  • Mezua
ALS71P244NS063ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71P244NS063 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 240000UF 20% 63V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1584 pcs Datuen fitxa ALS71P244NS063.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 33.7A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 35.1A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 8 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 240000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 240000µF