ALS71H432QC400
KEMETKEMET
ALS71H432QC400 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71H432QC400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW
Fitxak: ALS71H432QC400.pdf
  • Mezua
ALS71H432QC400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71H432QC400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2542 pcs Datuen fitxa ALS71H432QC400.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 12.4A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 18.1A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 31 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.717" (69.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 48 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 4300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 48 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4300µF