ALS71H202KF500
KEMETKEMET
ALS71H202KF500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71H202KF500
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2000UF 20% 500V SCREW
Fitxak: ALS71H202KF500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
96 pcs
  • Mezua
ALS71H202KF500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71H202KF500 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 2000UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3855 pcs Datuen fitxa ALS71H202KF500.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.1A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 13.6A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 102 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 134 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 2000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 134 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2000µF