ALS71H133NS400
KEMETKEMET
ALS71H133NS400 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71H133NS400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 13000UF 20% 400V SCREW
Fitxak: ALS71H133NS400.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS71H133NS400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71H133NS400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 13000UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1297 pcs Datuen fitxa ALS71H133NS400.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 22.1A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 29.8A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 12 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 18 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 13000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 13000µF