ALS71G104NS100
KEMETKEMET
ALS71G104NS100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71G104NS100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Fitxak: ALS71G104NS100.pdf
  • Mezua
ALS71G104NS100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71G104NS100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1661 pcs Datuen fitxa ALS71G104NS100.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 32.5A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 34.3A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 9 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 100000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100000µF