ALS71C752NS550
KEMETKEMET
ALS71C752NS550 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71C752NS550
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 7500UF 20% 550V SCREW
Fitxak: ALS71C752NS550.pdf
  • Mezua
ALS71C752NS550ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71C752NS550 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 7500UF 20% 550V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1008 pcs Datuen fitxa ALS71C752NS550.pdf
Tentsioaren balioa 550V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 19.1A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 25.7A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 55 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 63 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 7500µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 63 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 7500µF