ALS71C564QH025
KEMETKEMET
ALS71C564QH025 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71C564QH025
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: ALS71C564QH025.pdf
  • Mezua
ALS71C564QH025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71C564QH025 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 560000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1610 pcs Datuen fitxa ALS71C564QH025.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 32A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 32.7A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 9 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.937" (100.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 560000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 560000µF