ALS71C163QT450
KEMETKEMET
ALS71C163QT450 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71C163QT450
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 16000UF 20% 450V SCREW
Fitxak: ALS71C163QT450.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 904 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 904 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
ALS71C163QT450ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71C163QT450 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 16000UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 904 pcs Datuen fitxa ALS71C163QT450.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 27.4A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 36.8A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 12 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 16 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 16000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 16000µF