ALS71A473QT200
KEMETKEMET
ALS71A473QT200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71A473QT200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 200V SCREW
Fitxak: ALS71A473QT200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
ALS71A473QT200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71A473QT200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 200V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1132 pcs Datuen fitxa ALS71A473QT200.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 32.4A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 37.8A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 10 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 11 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 47000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47000µF