ALS71A363DE040
KEMETKEMET
ALS71A363DE040 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71A363DE040
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 36000UF 20% 40V SCREW
Fitxak: ALS71A363DE040.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ALS71A363DE040ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71A363DE040 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 36000UF 20% 40V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8824 pcs Datuen fitxa ALS71A363DE040.pdf
Tentsioaren balioa 40V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.417" Dia (36.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 12.7A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 15.1A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak A490FH363M040A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.504" (12.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 23 mOhms Altuera - Eserita (Max) 3.307" (84.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 27 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 36000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 27 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 36000µF eskaerak General Purpose