ALS71A203QH200
KEMETKEMET
ALS71A203QH200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71A203QH200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 20000UF 20% 200V SCREW
Fitxak: ALS71A203QH200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS71A203QH200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71A203QH200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 20000UF 20% 200V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1983 pcs Datuen fitxa ALS71A203QH200.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 21.3A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 26.3A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 17 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.937" (100.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 21 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 20000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 20000µF