ALS71A114QW100
KEMETKEMET
ALS71A114QW100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71A114QW100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 110000UF 20% 100V SCREW
Fitxak: ALS71A114QW100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS71A114QW100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71A114QW100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 110000UF 20% 100V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1135 pcs Datuen fitxa ALS71A114QW100.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 38.2A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 40.6A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 8 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 6.732" (171.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 110000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 110000µF