ALS71A103QW500
KEMETKEMET
ALS71A103QW500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71A103QW500
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW
Fitxak: ALS71A103QW500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS71A103QW500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71A103QW500 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1144 pcs Datuen fitxa ALS71A103QW500.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 23.5A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 32.4A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 23 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 6.732" (171.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 29 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 10000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF