ALS70H682DE100
KEMETKEMET
ALS70H682DE100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70H682DE100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW
Fitxak: ALS70H682DE100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ALS70H682DE100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70H682DE100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8878 pcs Datuen fitxa ALS70H682DE100.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.417" Dia (36.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.9A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 13.2A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.504" (12.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 41 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 6800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 50 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF