ALS70H364QT063
KEMETKEMET
ALS70H364QT063 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70H364QT063
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 360000UF 20% 63V SCREW
Fitxak: ALS70H364QT063.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 922 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
ALS70H364QT063ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70H364QT063 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 360000UF 20% 63V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 922 pcs Datuen fitxa ALS70H364QT063.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 42.3A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 43.8A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 7 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 360000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 360000µF