ALS70H303QC100
KEMETKEMET
ALS70H303QC100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70H303QC100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 30000UF 20% 100V SCREW
Fitxak: ALS70H303QC100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS70H303QC100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70H303QC100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 30000UF 20% 100V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2691 pcs Datuen fitxa ALS70H303QC100.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 20.7A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 22.8A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 17 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.717" (69.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 19 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 30000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 19 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 30000µF