ALS70C363QS250
KEMETKEMET
ALS70C363QS250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70C363QS250
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 36000UF 20% 250V SCREW
Fitxak: ALS70C363QS250.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 969 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 969 pcs
  • Mezua
ALS70C363QS250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70C363QS250 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 36000UF 20% 250V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 969 pcs Datuen fitxa ALS70C363QS250.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 30.9A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 37.1A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 10 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 11 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 36000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 36000µF