ALS70C273QW250
KEMETKEMET
ALS70C273QW250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70C273QW250
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW
Fitxak: ALS70C273QW250.pdf
  • Mezua
ALS70C273QW250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70C273QW250 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1159 pcs Datuen fitxa ALS70C273QW250.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 28A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 35A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 11 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 6.732" (171.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 14 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 27000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 14 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 27000µF