ALS70C133NW350
KEMETKEMET
ALS70C133NW350 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70C133NW350
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 13000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: ALS70C133NW350.pdf
  • Mezua
ALS70C133NW350ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70C133NW350 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 13000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1244 pcs Datuen fitxa ALS70C133NW350.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 21.3A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 28.3A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 14 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 6.732" (171.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 20 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 13000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 13000µF