ALS70A822NT550
KEMETKEMET
ALS70A822NT550 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70A822NT550
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW
Fitxak: ALS70A822NT550.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 914 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS70A822NT550ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70A822NT550 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 914 pcs Datuen fitxa ALS70A822NT550.pdf
Tentsioaren balioa 550V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 19.9A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 26.5A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 51 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 58 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 8200µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 58 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 8200µF