ALS70A622NJ450
KEMETKEMET
ALS70A622NJ450 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70A622NJ450
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW
Fitxak: ALS70A622NJ450.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ALS70A622NJ450ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70A622NJ450 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1379 pcs Datuen fitxa ALS70A622NJ450.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 15.9A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 22.9A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 399-14363
A390TN622M450A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 25 mOhms Altuera - Eserita (Max) 4.606" (117.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 36 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 6200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 6200µF eskaerak General Purpose