ALS70A562NP500
KEMETKEMET
ALS70A562NP500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70A562NP500
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
Fitxak: ALS70A562NP500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ALS70A562NP500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70A562NP500 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1531 pcs Datuen fitxa ALS70A562NP500.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 16.6A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 24A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 399-14366
A390TS562M500A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 38 mOhms Altuera - Eserita (Max) 5.827" (148.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 49 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 5600µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 49 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 5600µF eskaerak General Purpose