ALS70A242KF450
KEMETKEMET
ALS70A242KF450 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70A242KF450
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2400UF 20% 450V SCREW
Fitxak: ALS70A242KF450.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ALS70A242KF450ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70A242KF450 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 2400UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3609 pcs Datuen fitxa ALS70A242KF450.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.8A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 15.2A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 399-14337
A390LM242M450A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 18000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 52 mOhms Altuera - Eserita (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 2400µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 80 mOhm @ 100Hz 18000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2400µF eskaerak General Purpose