ALS70A183QS400
KEMETKEMET
ALS70A183QS400 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70A183QS400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW
Fitxak: ALS70A183QS400.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 883 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 883 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ALS70A183QS400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70A183QS400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 883 pcs Datuen fitxa ALS70A183QS400.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 27.8A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 37A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 399-14379
A390UV183M400A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 10 mOhms Altuera - Eserita (Max) 7.717" (196.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 13 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 18000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 18000µF eskaerak General Purpose