ALS70A134KE025
KEMETKEMET
ALS70A134KE025 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70A134KE025
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 130000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: ALS70A134KE025.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
96 pcs
  • Mezua
ALS70A134KE025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70A134KE025 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 130000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5224 pcs Datuen fitxa ALS70A134KE025.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 17.5A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 18.5A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 16 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 17 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 130000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 130000µF