ALS70A113QT550
KEMETKEMET
ALS70A113QT550 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70A113QT550
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 11000UF 20% 550V SCREW
Fitxak: ALS70A113QT550.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 601 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
ALS70A113QT550ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70A113QT550 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 11000UF 20% 550V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 601 pcs Datuen fitxa ALS70A113QT550.pdf
Tentsioaren balioa 550V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 24.9A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 33A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 399-14384
A390UW113M550A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 38 mOhms Altuera - Eserita (Max) 8.740" (222.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 44 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 11000µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 44 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 11000µF eskaerak General Purpose