ALF40G271EB350
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF40G271EB350
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 270UF 20% 350V PRESSFIT
Fitxak: ALF40G271EB350.pdf
  • Mezua
ALF40G271EB350ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF40G271EB350 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 270UF 20% 350V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13132 pcs Datuen fitxa ALF40G271EB350.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALF40 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.97A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.36A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 291 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 448 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 270µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 448 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 270µF eskaerak General Purpose