ALF40C391EE400
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF40C391EE400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 390UF 20% 400V PRESSFIT
Fitxak: ALF40C391EE400.pdf
  • Mezua
ALF40C391EE400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF40C391EE400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 390UF 20% 400V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11411 pcs Datuen fitxa ALF40C391EE400.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALF40 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.88A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.48A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 182 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 295 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 295 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 390µF eskaerak General Purpose