ALF40C272KP350
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF40C272KP350
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 2700UF 20% 350V PRESSFIT
Fitxak: ALF40C272KP350.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
96 pcs
  • Mezua
ALF40C272KP350ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF40C272KP350 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 2700UF 20% 350V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4294 pcs Datuen fitxa ALF40C272KP350.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.969" Dia (50.00mm)
Series ALF40 Ripple Current @ maiztasuna baxua 7.34A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 12.08A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 45 mOhms Altuera - Eserita (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 66 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 66 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2700µF eskaerak General Purpose