ALF40C182EH200
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF40C182EH200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 1800UF 20% 200V PRESSFIT
Fitxak: ALF40C182EH200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
216 pcs
  • Mezua
ALF40C182EH200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF40C182EH200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 1800UF 20% 200V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10792 pcs Datuen fitxa ALF40C182EH200.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALF40 Ripple Current @ maiztasuna baxua 6.1A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.53A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 60 mOhms Altuera - Eserita (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 76 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 76 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1800µF eskaerak General Purpose