ALF20G682EG100
KEMETKEMET
ALF20G682EG100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF20G682EG100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 6800UF 20% 100V PRESSFIT
Fitxak: ALF20G682EG100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
216 pcs
  • Mezua
ALF20G682EG100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF20G682EG100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 6800UF 20% 100V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11431 pcs Datuen fitxa ALF20G682EG100.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALF20 Ripple Current @ maiztasuna baxua 6.61A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.84A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 46 mOhms Altuera - Eserita (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 53 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 6800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 53 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 6800µF eskaerak General Purpose